Dobry dzień, by zacząć coś nowego

1.3.15

Witajcie Kochani!

Już od jakiegoś czasu przygotowywałam się do tej chwili - do zasiedlenia i umeblowania mojej prywatnej przestrzeni w ogromnej blogosferze. Przy dwójce (chorych ostatnio) małych dzieci nie byłam w stanie nawet na chwilkę usiąść przy komputerze. Ale już jestem. Z wielkim zapałem (słomianym, fakt), energią, lecz i "z pewną taką nieśmiałością". Ekhem.

Dzisiejsza data jest świetna, by zacząć coś nowego. Na samą myśl, że już marzec, robi mi się weselej! Wam nie?

Jesteście ciekawi, co znajdziecie na blogu? Przede wszystkim to, czym ostatnio żyję, czyli:

- moje starania, by niedrogo, ale z charakterem urządzić nasze mieszkanie
- inspiracje, które znajduję w otchłani Internetów, gapiąc się w ekran smartfona o 2:00 w nocy
- wszystko, co wychodzi spod moich niespokojnych rąk (trochę tego jest) i wygląda na tyle dobrze, że nie wstyd to pokazać (z tym już bywa różnie)
- zapewne niemało dzieci. Moich. Choćby dlatego, że ciężko tu zrobić zdjęcie, żeby w kadr nie weszły (Nie no, żartuję. Kocham moje dzieci. Poważnie.)
- zapewne mało kulinariów (podczas rozdawania talentów ewidentnie musiałam w innych kolejkach stać...)
- lajf. Stajl. Mój. Czyli pilot do telewizora, pączki z dziurką, zwariowane życie na przedmieściach, szalone spotkania towarzyskie z karmiącymi matkami, sporty ekstremalne i drogie rowery. Czy jakoś tak.


Zapraszam, rozgośćcie się. Wszyscy są mile widziani.

Tak, z psami też.


Spodobał Ci się ten post? Dziel się nim i śledź Piąty Pokój, aby być na bieżąco!

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

You Might Also Like

4 komentarzy

  1. Powodzenia w blogowaniu ! będę zaglądać

    OdpowiedzUsuń
  2. No i jestem dotrwałam do końca... Obudziłam sie o 2 w nocy no nie nie mogę zasnąć. Odpalę na chwile telefon zajrze na insta i zaraz sie zmęcze. No i stało sie z insta na wpis o Starachowicach a tam zdjęcie i podpis "5 pokój", brzmi ciekawie zajrzę na momencik... Takim oto sposobem ślęczałam nad telefonem do 5 nad ranem! Dziękuje Ci bardzo, oczywiście dobrowolnie nie skończyłam maratonu, ale maz zdecydowanie okazywał dezaprobatę. Tak wiec wstałam i cóż mi pozostało, jak tylko dokończyć czytanie i podziwianie. Jestem pod ogromnym wrażeniem i postów i zdjeć i pomysłów. Aż mnie naszło i na kolejna tapetę (a mam je dwie) no i renowacje szafki pod tv :) pozdrawiam ciepło i przesyłam zarówno ochy jak i achy

    OdpowiedzUsuń

Koniec i bomba, kto nie skomentuje, ten... niemiecka sałatka ziemniaczana!