Zimowe plakaty do pobrania

7.12.15

Czasem ciężko mi uwierzyć w to, co mnie ostatnio spotyka. Na przykład: jeszcze kilka miesięcy temu zaczytywałam się magazynem ILOBAHIE CREATIVE i marzyłam, żeby kiedyś poznać jego twórczynię i te różne mądre blogerki, którym zdarzało się publikować na jego łamach.
A dziś? Dziś z radością mogę zaprosić Was na grudniową odsłonę tego inspirującego pisma:
...a w niej mój skromny artykulik z prostym DIY i   zimowymi plakatami, które możecie zassać bezpośrednio z mojego Google Drive:
DIY już znacie, bo pokazywałam je w tym poście, ale zdjęcia są zupełnie nowe. Na zachętę łapcie kilka z nich:Dłużej już Was nie zatrzymuję - pędźcie czytać!

You Might Also Like

11 komentarzy

 1. Ale fajne - pewnie że druknę :) miejsce na ścianie jest!

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja chciałam złożyć najszczersze życzenia z okazji Mikołaja, (święto niby dla dzieci, ale czasem można pofantazjować :) ) dużo prezentów, miłości i powodzenia w bloggerowaniu ;) Całuski od Pastelowego domku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię Kasiu i Twoje grafiki- pociągnęłaś trochę moją głowę abym zrobiła nowe, i pomysły na ich ekspozycję. Bo póki, co , z szacunku do nowych ścian, używam tylko washi tape :D I super, że wszystko hula już blogaskiem! I zdrówka dla młodego:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach! Twoje też przepiękne! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja dosłownie kilka dni temu wydrukowałam zimowo-świąteczne plakaty :( Te muszą poczekać, aż znudzę się tamtymi i zmienię aranżację:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuje Ci za te śliczności wszystkie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim faworytem jest "pada..." :)

  OdpowiedzUsuń

Koniec i bomba, kto nie skomentuje, ten... niemiecka sałatka ziemniaczana!