28.09.2015

Wielki Konkurs w Piątym Pokoju

Kochani, planowałam to od dawna... Knułam, myślałam, kombinowałam. I jest! Kolejny konkurs w Piątym Pokoju:


Spodziewałam się, że nadejdzie taka chwila, kiedy mojemu młodziutkiemu blogowi stuknie półrocze, a na Facebooku powitam tysięcznego fana. Stało się. I to mniej-więcej w tym samym czasie. Chcę Wam teraz podziękować za to, że jesteście po drugiej stronie monitora, że odwiedzacie mnie w Piątym Pokoju, że czytacie moje posty, a na dodatek macie czas i chęci, żeby je skomentować, polubić... Czasem ja tylko rzucam temat, a Wy już wgryzacie się w niego, piszecie maile, przesyłacie zdjęcia, szukacie porady i radzicie. Jesteście najlepszą motywacją do dalszego działania!
 
Ciężko mi też uwierzyć we własną determinację i upór, by - czasem na przekór różnym życiowym przeciwnościom - szukać, czytać, oglądać, fotografować i pisać. Pół roku to z jednej strony bardzo mało, ale... rety! Gdybyście wiedzieli, z kim macie do czynienia! Ja na imię powinnam mieć Słomiany, a na nazwisko Zapał. Ja NIGDY nie doprowadzam NICZEGO do końca. Wszystkim nudzę się po miesiącu, wszystko jest tylko przystankiem na mojej drodze wiecznych poszukiwań. Naprawdę, nie sądziłam, że wytrwam w blogowaniu dłużej niż miesiąc!
Mam dla Was w podziękowaniu za te pół roku i za ten symboliczny tysiąc tak fantastyczne nagrody, że pospadają Wam zaraz kapcie! KAŻDĄ z nich chciałabym mieć na własność...
Jestem bardzo dumna z tego, z jakimi markami udało mi się nawiązać współpracę, bo stoją za nimi fantastyczni ludzie! Kobiety biznesu, rękodzielniczki, zręczne palce, kreatywne dusze i głowy pełne pomysłów. Spójrzcie, co dla Was przygotowałyśmy:
1. Cotton Ball Lights - Sznur 10 świecących kul według Twojego własnego pomysłu. Najlepszy przyjaciel na długie jesienne wieczory.


2. Follygraph - Zestaw dwóch plakatów 30x40 cm: Komórka Roślinna i Komórka Zwierzęca.
Zachwycą każdego małego (i dużego) Biologa!


3. Workshop of Nature - Odświeżająca świeca sojowa o zapachu trawy cytrynowej.
100% naturalnych składników i opakowanie z ciętej butelki pochodzącej z recykligu.
4. Grow Raw - Zestaw dwóch surowych, betonowych doniczek w rozmiarze M.
Idealne do sukulentów i kaktusów.

5. Pan Lis - Plakat A3 dla najlepszego dziecka na świecie.
Macie takie w domu?

6. Manufaktura Miło - Komplet trzech drewnianych gór.
Zachwycające połączenie szlachetnego dębu i pudrowego różu.

7. Benjamin&Co. - Szyta ręcznie poduszka z lodem na patyku.
Uwaga! Może zawierać śladowe ilości orzeszków!

8. Ogródek Talentów - Cudowna szmaciana lalka Emilka.
Dopracowana w każdym szczególe: od wielkich, pięknych oczu po botki ze sztucznej skóry.

9. Studio Picco - Dwa komplety naklejek do pokoju dziecięcego - do wyboru spośród dostępnych TU (m.in. kropki, gwiazdki, łezki, strzały, trójkąty, chmurki, tipi... Szaleństwo!)

10. TargDeko - Zestaw dwóch poduch w geometryczne, azteckie wzory. Ożywią i ozdobią każdy pokój!
11. A na koniec, od Piątego Pokoju - Dwa miętowe pojemniki na herbatę i cukier marki DUKA. Przyszły Zwycięzco, przyjdę i sprawdzę, czy aby nie trzymasz tam ciasteczek!
Zasady konkursu:
  1. Zostaw komentarz pod tym postem, z odpowiedzią na pytanie: Który pokój w swoim domu lubisz najbardziej? Nie oczekuję długich opisów, wystarczy jedno słowo.
  2. Na Facebooku polub mój profil oraz profile wszystkich sponsorów:
3. Osoby prowadzące blogi proszę o zabranie do siebie bannerka
4. Anonimki proszę o pozostawienie adresu e-mail w komentarzu
5. Zajrzycie też na FB - tam również się bawimy!
Regulamin konkursu
Powodzenia!