24.02.2016

Tutorial DIY: Kwietnik ze starego T-shirta [VIDEO]

DIY
Tutorial DIY: Kwietnik ze starego T-shirta [VIDEO] - CZYTAJ DALEJ
Wiszące kwietniki, choć może nieco trącą myszką, są genialne dzięki swojej niedostępności dla kotów i dzieci. Możecie być spokojni, że do tak podwieszonej doniczki nikt nie nasika, nikt nie jej nie strąci, nie przewróci, nikt się nie wespnie, nikt nie rozsypie ziemi w promieniu trzech metrów. Warunek: kwietnik trzeba umieścić odpowiednio wysoko. A kiedy mów

CZYTAJ DALEJ

19.02.2016

Miętowe poddasze Ushii

Miętowe poddasze Ushii - CZYTAJ DALEJ
Ciężko w to uwierzyć, ale jakimś cudem znów mamy piątek i znów możemy - spakowawszy do plecaka miętowe dropsy i chemicznie czerwoną oranżadę - udać się na wycieczkę. Naszą gospodynią będzie dziś Ula, autorka bloga UshiiLandia .

CZYTAJ DALEJ

17.02.2016

Szczypta boho dla każdego

Szczypta boho dla każdego - CZYTAJ DALEJ
Czy zdarzyło się Wam urządzać całe wnętrze pod jeden element wystroju? Tak dobierać kolor ścian, żeby współgrał z Waszą ulubioną łyżką do butów albo kupować meble dobrze komponujące się z wiszącą w rogu gaśnicą?

CZYTAJ DALEJ

15.02.2016

Tutorial: jak załatać dziurę po kołku

DIY
Tutorial: jak załatać dziurę po kołku - CZYTAJ DALEJ
Lęk kobiet przed wiertarką wydaje mi się całkiem zrozumiały, a nawet zdrowy. Owszem, jest to dość uciążliwe, kiedy w mieszkaniu sam żelbeton, a nam nagle zachce się powiesić półeczkę, obrazeczek czy wieszaczek na srajtaśmę. Trzeba schować dumę do kieszeni i prosić zaprzyjaźnionych mężczyzn o pomoc, niestety.

CZYTAJ DALEJ

12.02.2016

Szczęśliwe miejsce Pani Pożyczalskiej

Szczęśliwe miejsce Pani Pożyczalskiej - CZYTAJ DALEJ
Dla takich aspołecznych dzikusów jak ja, blogowanie to bajka. Można poznać dziesiątki fantastycznych osób: czytelników, twórców i innych blogerów, siedząc we własnym domu przed monitorem. Można nawiązać świetne znajomości, a nawet przyjaźnie. Można tych ludzi bardzo, bardzo polubić wiedząc o nich tylko ułamek prawdy, a raczej: nie wiedząc większości (dlateg

CZYTAJ DALEJ

10.02.2016

plakaty do pobrania: góry

plakaty do pobrania: góry - CZYTAJ DALEJ
Przynoszę Wam dzisiaj kilka linków do darmowych plakatów z górskim motywem. Szczególnie zachęcam do wieszania ich w pokojach dziecięcych i nad malutkimi łóżeczkami Waszych bobasów. Dlaczego?

CZYTAJ DALEJ

8.02.2016

Metamorfoza szafki RTV [IKEA HACK]

DIY
Metamorfoza szafki RTV [IKEA HACK] - CZYTAJ DALEJ
Mam nadzieję, że miło spędziliście weekend - może to tylko moja chora bujna wyobraźnia, ale ja czuję już wiosnę! Nie mogę się doczekać, aż będzie na tyle ciepło i przyjemnie, że będę mogła spakować rodzinę do auta i - przynajmniej na kilka godzin - oddalić się od aglomeracji. Mam już w planach odwiedzenie kilku fajnych miejsc, nudy nie będzie! Dziś zabieram

CZYTAJ DALEJ

5.02.2016

O Holender, jak tu ładnie!

O Holender, jak tu ładnie! - CZYTAJ DALEJ
Jeśli dziś piątek, to ubierzcie się przyzwoicie - znów idziemy do kogoś z wizytą. Mój misternie uknuty plan się ziszcza i cykl, w którym pokazuję Wam niesztampowe, kolorowe domy, nabiera tempa.

CZYTAJ DALEJ

3.02.2016

DIY: Brązowa butelka w stylu scandi za mniej niż 10 PLN

DIY
DIY: Brązowa butelka w stylu scandi za mniej niż 10 PLN - CZYTAJ DALEJ
Jeśli zdarza się Wam spędzać czas na podglądaniu cudzych łazienek, to albo niezłe z Was zboki, albo kochacie wnętrzarskie inspiracje. Wszystko zależy od tego, czy w podglądanej łazience ktoś akurat przebywa. Załóżmy jednak, że chodzi Wam tylko o podpatrywanie łazienkowych aranżacji. Zapewne spotkaliście się z wszechobecnymi w skandynawskich łazienkach brązo

CZYTAJ DALEJ

1.02.2016

Tutorial DIY: Mobil do pokoju dziecięcego [video]

DIY
Tutorial DIY: Mobil do pokoju dziecięcego [video] - CZYTAJ DALEJ
Albo mi się wydaje, albo dawno nie było żadnego DIY dla dzieci. Spieszę więc na ratunek Wam i Waszym pociechom z prostym i przyjemnym w wykonaniu mobilem z masy samoutwardzalnej.

CZYTAJ DALEJ