25.07.2016

Po obu stronach obiektywu - Bloggers Photo Meeting 2

To miał być długi post. Miałam potrzymać w niepewności Zwycięzcę konkursu, poopowiadać jeszcze o #bloggersphotomeeting i podręczyć Was ździebko. Siedzę tu jednak przed monitorem, zmęczona pełnym wrażeń dniem (oj działo się dziś - nawet karetka pogotowia była grana...) i jedyne, o czym marzę, to zwalić się na kanapę, odpalić XBOX-a i zarzynać watahy potworów w Wiedźminie. A potem zasnąć na tej kanapie z padem w jednej i niebezpiecznie przechyloną butelką piwa w drugiej ręce i śnić o okazyjnych zakupach mebli na OLX.Plan jest dobry, ale zanim wcielę go w życie, o jednym muszę Wam napisać. Ponieważ jest to związane z jedyną ze stylizacji wykonanych podczas Bloggers Photo Meeting, której Wam jeszcze nie pokazywałam, najpierw coś dla oka. Zobaczcie, jak zabawiły się z kolorami Marta, Ola, Marta i Gosia:Stylizacja, którą właśnie obejrzeliście, przez cały czas trwania warsztatów Bloggers Photo Meeting 2 nosiła roboczą nazwę Happy Place. Dlaczego? W nawiązaniu do pięknego, kolorowego mieszkania Agnieszki - Autorki bloga pod tym samym tytułem i książki założycielki arcykolorowej marki Rice - Happy Home. Na miesiąc przed BPM2 miałam przyjemność gościć Agę u siebie i kiedy w rozmowie zdradziła mi, że ona również miała być uczestniczką warsztatów, ale nie udało się jej pogodzić planów wakacyjnych z tym babskim spotkaniem, myślałam, że zaraz trafi mnie piorun kulisty i załatwi na miejscu.

Drugi wielki zawód przeżyłam, kiedy okazało się, że w Starachowicach nie pojawi się też moja ukochana refreszingująca Paula. Z kim ja będę spała??? - pomyślałam od razu i zwiesiłam smutno nos. Życie jednak nie znosi pustki i na miejsce Dziewczyn wskoczyły inne zabawne, mądre i kochane osoby. Cieszę się, że mogłam z nimi spędzić czas, choć wiadomo: dobre koleżanki są jak Pokemony - najlepiej byłoby MIEĆ JE WSZYSTKIE u swojego boku.

A oto i one (Dziewczyny, nie Pokemony) i mój absolutny debiut w roli portrecistki:


Beata - W wynajętym M

Marta - Fotost(w)ory

Kasia - Conchita Home

Małgosia - m.o. home

 
Marta - Pani Woźna


Ola - O Zebrze


Bardzo żałuję, że Marta (Domek przy lesie) i Ilona (Przeplatane kolorami) musiały wcześniej nas opuścić i nie zdążyłam zrobić im zdjęć. Na szczęście Iza zdążyła, a to przecież najważniejsze!


Za kolorowe fanty do stylizacji Happy Place wyrazy podziękowania należą się Jysk.pl, Wiewiórka i spółka, AhojHome, Decorolka, Red Mug, Drecotton.pl, Primacol, Dekoruj sam i Baziółka
Dzięki!