19.07.2016

Pikniko Romantiko i KONKURS - Bloggers Photo Meeting 2

Mam Was!

Znów tu weszliście. No no, tylko bez narzekania - nikt Was nie zmuszał, ja zaś lojalnie uprzedziłam, o czym będzie post. I że będzie znowu lawina zdjęć. Nie pozostaje Wam więc nic innego, jak znieść to z godnością i przebrnąć przez fotograficzne zaspy, które przed Wami usypałam. Kto wie, może nawet Wam się spodoba...?

Bo mi owszem, bardzo się podoba i znów jestem z siebie zadowolona - to już czwarty raz w życiu! Wow. Idę na rekord. Czuję, że przed śmiercią dojdę do dziesięciu.

Chcę Wam dziś pokazać drugą stylizację przygotowaną podczas Bloggers Photo Meeting. Ten romantyczny piknik pod jabłonią zaaranżowały Magda, Kasia i Marta. Zanim zobaczyłam efekt końcowy, ciężko mi było zwizualizować sobie styl romantyczny i poprzestałam tylko na cieszeniu się, że nie trafiłam do tej grupy. Znacie mnie już trochę, więc wiecie, że romantyzmu we mnie tyle, co w tubce silikonu sanitarnego. Jednak teraz, przeglądając zdjęcia tej stylizacji, wykonywane gdy słońce było już naprawdę nisko na niebie i ciepłym światłem przebijało się przez gałęzie jabłonki, zazdroszczę Dziewczynom, że brały udział w takim projekcie i jestem z nich bardzo dumna.
Chapeau bas, cnotliwe damy!


Jest romantycznie, różowo (wiadomo), kwiatowo, delikatnie i pachnąco. Jest kobieco, a nawet... psio: W stylizacji romantycznej udział wzięło wiele pięknych gadżetów, w tym:

hamak, świece, koszyki - JYSK
tkanina - DRECOTTON
serwis kawowy i inne naczynia - RED MUG oraz AHOJ HOME
poduszki - DEKORUJ SAM
lampiony - WIEWIÓRKA I SPÓŁKA
świeże zioła - BAZIÓŁKA

...i oczywiście, widoczne na gałęzi lampki COTTON BALL LIGHTS. A skoro tak dzielnie dobrnęliście do końca posta, to mogę zdradzić Wam pierwszą z niespodzianek: do końca sierpnia z kodem CBL, uzyskacie 10% rabatu na kotonbolsy.

Druga siurpryza (trudne słowo, wyguglujcie sobie) jest taka, że mam dla Was prawdziwy, najprawdziwszy KONKURS! A w nim do wygrania coś iście romantycznego i uroczego:


Zestaw dwóch kubeczków, mlecznika i łyżeczek od RED MUG
oraz dwie równie ukwiecone serwetki Green Gate prosto z AHOJ HOME.
ZASADY KONKURSU

  1. Zostaw pod tym postem komentarz wyrażający chęć udziału w zabawie.
  2. Jeśli masz konto na Facebooku, polub Piąty Pokój oraz profile obu sponsorów: Red Mug, Ahoj Home
  3. Osoby prowadzące blogi proszę o zabranie do siebie bannerka i umieszczenie go w pasku bocznym wraz z linkiem do tego posta
  4. Anonimki proszę o pozostawienie adresu e-mail w komentarzu
  5. Na Wasze komentarze czekam do niedzieli 24. lipca, do godziny 23:59; wyniki opublikuję we wtorek, 26. lipca 2016 r.
  6. Wysyłka tylko na adres w PL


Szczegółowy regulamin konkursu

Powodzenia!