WSPÓŁPRACA

Piąty Pokój to miejsce, w którym razem z moimi Czytelnikami pochylam się nad oryginalnymi wnętrzami, szukam inspiracji, lubię eksperymentować, nie boję się częstych zmian, nie rozpamiętuję potknięć i chętnie sama tworzę ładne i funkcjonalne przedmioty.


Piąty Pokój nie jest exclusive ani  luxurious, Piąty Pokój to pełne luzu i dystansu miejsce, do którego chętnie zaglądają normalni ludzie. Szukają tu inspiracji odmiennych niż panujące, smutne trendy, oryginalności, koloru i radości. Cieszą oczy niebanalnymi aranżacjami, śmieją się ze szczerych do bólu tekstów i po prostu dobrze się tu czują.


Mój blog wyróżnia się estetycznym, subtelnym wyglądem i intuicyjnym menu, które są doskonałym tłem dla pięknych, barwnych zdjęć, pikantnego języka i zabawnych treści, które tak lubią Czytelnicy.


Jeśli uważasz, że to dobra oprawa dla Twojej marki i jesteś zainteresowany współpracą, pisz śmiało na czesc@piatypokoj.pl. Do tej pory zaufały mi m.in.: IKEA, OLX, Tikkurila, TK Maxx, JYSK, Tefal, PhilipsTV, Polska Organizacja Turystyczna.Jeśli Twój produkt wpisze się w trend Piątego Pokoju, chętnie zaprezentuję go poprzez:
  • post sponsorowany (z sesją zdjęciową)
  • lokowanie produktu na fotografiach
  • test i rzetelną recenzję produktu (z sesją)
  • konkurs na blogu i w Social Media (Facebook, Instagram)
  • wzmiankę w Social Media
Masz inne pomysły? Daj znać!

Uwaga: Nie przyjmuję przesyłek-niespodzianek od marek. Jeśli chcesz współpracować, zróbmy to na uczciwych warunkach.