2.06.2015

10 plakatów do pobrania

Kochani, wracam do Was wreszcie po dość długiej przerwie. Przez wiele dni prawie tu nie zaglądałam, z Facebooka korzystałam w minimalnym stopniu, Instagram poszedł w odstawkę. I wiecie co? Nie żałuję, chyba było mi to potrzebne. Nagle przestały mnie męczyć bóle głowy, poprawił mi się wzrok, zajęłam się dziećmi, a Mąż przypomniał sobie, jak wyglądam. 

Miałam nawet wątpliwości, czy chcę wracać. 

Ostatecznie stwierdziłam, że ta przygoda z blogiem sprawia mi zbyt dużo przyjemności, żebym miała z niej rezygnować. Wyciągnęłam jednak pewne wnioski: tam, gdzie pojawia się obowiązek, deadline'y i zmęczenie, znika przyjemność - przynajmniej ja tego doświadczam. A przecież to ma być dla mnie odskocznia od codzienności i okazja do urozmaicenia mojego nudnego życia. Szkoda byłoby wypalić się po kwartale. Wniosek? Nic na siłę. Żadnego ślęczenia po nocach czy pisania kosztem czasu dla rodziny. Muszę znaleźć swoje własne tempo i dopasować blog do mojego życia, a nie odwrotnie. 

Rzekłam. A czy się uda - czas pokaże!

Tymczasem, bierzcie i drukujcie plakaty, które przygotowałam. Będzie mi miło, jeśli pokażecie mi, jak się u Was prezentują.scandinavian poster free download

scandinavian poster free download

scandinavian poster free download

scandinavian poster free download

scandinavian poster free downloadscandinavian poster free download

scandinavian poster free download

scandinavian poster free download