21.01.2016

Tutorial DIY: Skórzane uchwyty do mebli [video]

DIY
Wracam do tematu, który już nieco przewałkowałam - skórzane uchwyty do szafek.


Dokładny opis tego DIY zawarłam w tym poście:

TUTORIAL DIY: SKÓRZANE UCHWYTY DO SZAFEK

Dzisiaj zaś Dom z pomysłem opublikował kolejny film z moim jakże skromnym udziałem i chcę się nim z Wami podzielić - w niecałe trzy minuty nauczę Was, jak odpicować Wasze meble przy pomocy skórzanych uchwytów! Zapraszam:


Szafkę, którą widać na filmie, mogliście podejrzeć w poście:


...a także w styczniowym numerze magazynu Czas na Wnętrze (dzięki, Iza!)


Była to moja druga publikacja w CznW, więc sądziłam, że jestem już sławna, ale jednak nie. Wprawdzie ostatnio w hipermarkecie ludzie tak badawczo mi się przyglądali, że aż pomyślałam: Wow, czy to już? Czy już czas nosić ciemne okulary w pomieszczeniach? Kiedy jednak wróciłam do domu, okazało się, że po prostu zapomniałam usunąć naklejkę Dzielny pacjent, którą Starszy przykleił mi do głowy.

Wracając do uchwytów: nie myślcie sobie, że w blogosferze tylko ja takie rzeczy robię, oł noł. Ola z Fotobloo(g) wyczesała sobie takie już dawno temu, w kuchni:


...tak samo zresztą, jak Anicja. Obczajcie jej świeżutkiego posta klikając w poniższe zdjęcie:Wiem, że niektórzy z Was, moi Kochani Czytelnicy, mieli w planach zrobienie takich uchwytów. Udało się komukolwiek? Wyślijcie mi jakieś piękne foteczki na maila, to pochwalę Was przy całej klasie (czyt. wrzucę na Facebooka Piąty Pokój z wyrazami zachwytu).

całusy
pani od zetpetów

[Wszystkie zdjęcia zostały użyte za wiedzą, zgodą i błogosławieństwem Autorów]