O MNIE

Czy mogłam tu dać piękny portret z profesjonalnej sesji? Mogłam. Ale nie chciałam.


Stosunkowo młoda, umiarkowanie gniewna, odważna tylko w urządzaniu, zabawna tylko w Internecie - to ja, Kasia z Piątego Pokoju. Miło mi Cię poznać!

Najbardziej na świecie nie lubię świeżej kolendry, porannego wstawania i nudy we wnętrzach - zawsze znajdę czas, chęci i siłę do walki z beżowymi ścianami i smutnymi meblami. Kocham oryginalnie urządzone domy i pragnę, by i moje mieszkanie stało się kiedyś barwne, niebanalne i w każdym calu oddające charakter domowników.

Lubię starocie i kolory. A najbardziej - kolorowe starocie.

Ten blog to dokumentacja drogi, jaką przebyłam, i której całe kilometry wciąż przede mną: do własnego stylu, do wyrażania siebie podczas urządzania wnętrz, do odwagi, do akceptacji potknięć i celebrowania sukcesów. A wszystko to okraszone zdjęciami, które wciąż uczę się robić i tekstami, które do łez rozbawiają tysiące moich Czytelniczek.

Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Oto 12 (nieco żenujących) faktów na mój temat:

12 FAKTÓW O MNIE, O KTÓRE NIGDY BYŚCIE NIE SPYTALI
(BO WAS NIE INTERESUJĄ)

A tutaj post, który nazywam moim manifestem - z niego dowiesz się, jakie mam podejście do urządzania wnętrz i o co chodzi w tym całym Piątym Pokoju:

BAJKA O ODWADZE 

Jeśli interesują Cię rodzinne podróże, koniecznie poznaj nasze Wędrowne Plemię - to profil dla tych, którzy uwielbiają szwendać się z dziećmi po Polsce i świecie (albo po prostu nie mają ich z kim zostawić).

WĘDROWNE PLEMIĘ 
Piąty Pokój możesz śledzić także:
na Facebooku 
na InstagramieRozgość się w Piątym Pokoju i uzbrój w cierpliwość - nigdy nie wiem, gdzie mam cukier...


.