25.11.2015

Do pobrania: kalendarz na grudzień 2015

Nie wiem, co się stało, że po latach świętowania imienin przestałam je obchodzić. Zawsze lubiłam moje imię (no... bez fajerwerków jest, ale przecież mogło być gorzej) i lubiłam tę datę, ale jak już nawet moja mama przestała dzwonić z życzeniami, stwierdziłam, że muszę przestać się ośmieszać - najwyższy czas zacząć udawać, że żadnych imienin nie ma i nie było.

Ale spokojnie: za 30 lat, kiedy już nie będzie wypadało chwalić się kolejnymi urodzinami, z pewnością jakieś Katarzynki wyprawię. Koleżanki przyniosą bajaderki i maść na żylaki, ja wyciągnę z barku nalewkę z pigwy... no jednym słowem: będzie balet do białego rana, sprośne piosenki i oglądanie "Plebanii".

Dziś baletu niet, ale mam dla Was coś lepszego: coś pożytecznego, co nie narazi Was na niełaskę sąsiadów ani na kaca. Zrobiłam dla Was kalendarz! Znajcie wielkie serce zapomnianej solenizantki #chlip #chlip!

Mam w zanadrzu gotowe wszystkie miesiące 2016 roku, ale zanim je udostępnię, chcę Was prosić o przetestowanie kalendarza na nadchodzący grudzień. Dajcie znać, czy odpowiada Wam wersja pionowa, czy dni się nie zlewają, czy miejsca na notatki nie jest za mało. Wszelkie sugestie mile widziane!

Częstujcie się: