20.02.2020

Kwadraty na kwadratach #2, czyli dziesięć małych kont na Instagramie, które warto obserwować

Kwadraty na kwadratach to - w zamyśle - taki cykl, w którym chcę Wam pokazywać fajne, ciekawe, ale wciąż jeszcze autentyczne i niezmanierowane konta wnętrzarskie na Instagramie. Od pierwszego posta minął dokładnie rok, więc pomyślałam: powiem im, że to tak specjalnie.

[Fot. Kaja Grochowalska - Piafka]

A zatem: to tak specjalnie, właśnie taki był mój pomysł na tę serię. Dawka świeżych rekomendacji raz do roku - możecie to sobie zsynchronizować z USG piersi i wypełnianiem PIT-ów.


@kajkarolina

Taką perłę wyłuskać, to jakby z bitwy w Lidlu wyjść z Crocsami w swoim rozmiarze. Przefart. Karolina ma niezwykłą żyłkę do urządzania, świetny smak i nie popada przy tym ani w przesadę, ani w samozachwyt. Jakież to jest dobre!
@piafka_blog

Kaję znam nie od dziś i przysięgam: to kobieta-rakieta i człowiek-orkiestra. Ogarnia takie narzędzia, o których mi się nawet nie śniło, zręcznie szyje, projektuje grafiki, robi mega pomysłowe DIY i uwiecznia to wszystko na pięknych zdjęciach. Zapomniałam dodać, że robi to mając dwoje małych Smarków na stanie - na dowód, powołała do życia hasztag #przydzieciachtezsieda.
@maciej_dro

U Macieja jest spoko: dekadencko i na luzie. Wszystko jest naturalne i niewymuszone, jakby rzucone od niechcenia, ale w jakiś niezwykły sposób harmonizujące z całą resztą.
@wesolahome

Myślcie sobie co chcecie, ale zapewniam, że umiem docenić dobrą białą bazę, a taka właśnie króluje u Moniki. To naprawdę idealne płótno pod fantazyjne plamy kolorów i głębokie tony ciemnego drewna. Klasa.
@loft_piekary

Tak to można, proszę ja Was, mieszkać: świetnie urządzony loft, duża, otwarta przestrzeń, drewno, cegła i kojąca zieleń roślin. Maja i Kuba otoczyli się naprawdę dobrą energią i smacznym designem. Na pocieszenie, żeby nie było nam przykro, możemy sobie powyobrażać, że ten hamak jest niewygodny. Lumbago murowane. Nie ma czego zazdrościć.
@ambarasy

Nicole kiedyś kochała biel, szarość i biało-szarą kratę. Potem doznała jakiegoś objawienia, może też zobaczyła buzię w tym tęczu i zaczęła tego tęcza wprowadzać do siebie. Dziś jej mieszkanie jest tak kolorowe, że zawstydza nawet lunaparki i pikniki parafialne. Na prowadzenie wysuwają się tu żółć, zgaszona zieleń i różne oblicza ciepłego różu, ale cała paleta jest znacznie szersza. Mam dużo miłości dla jej polotu i luzu.
@zuzanna.marczynska

Zuzannę pokochacie szybciej niż Van Damme unosi piętę do ciosu. Za co? Za nastrojowe, intymne wręcz zdjęcia i takie same opisy, za plamy światła, za piękne wnętrza i za bałagan. Wiem, że - tak jak ja - docenicie tę szczerość.
@zielona_kanapa

Zielona kanapa to tylko jeden z wielu zielonych akcentów w segmencie Ady - jest jeszcze świetna glazura w kuchni i dziesiątki roślin doniczkowych. A jej dywany... bożesztymój, Aladyn by się nie powstydził. Najbardziej podoba mi się coś, co widuję głównie na zagranicznych blogach, bo - trzeba przyznać - jest brawurowe: dywan pod stołem. I zdobi, i kamufluje i ja to szanuję. 
@jk_joannakrol

Wyjątkowa przestrzeń, a w niej nowatorskie rozwiązania, starocie z duszą, odważne decyzje, sztukaterie, wysokie okna, kropla subtelnych kolorów. Muszę mówić dalej, czy już pędzicie do Asi? Coś mi się wydaje, że zobaczymy u niej jeszcze wiele dobrego.
@a_kroliczek

Do Ani trafiłam dzięki zdjęciu jednej z jej łazienek (a obie są sztosowe). Zacieram ręce i czekam na więcej, bo ta dziewczyna umie w kolory, umie w starocie, umie w kolorowe starocie i na pewno nas nie zawiedzie!

P. S. Różowa umywalko, gdzie byłaś, gdy ja urządzałam swoje łazienki??

ZOBACZ TEŻ PIERWSZEGO POSTA Z SERII:


KWADRATY NA KWADRATACH #1