10.02.2016

plakaty do pobrania: góry

Przynoszę Wam dzisiaj kilka linków do darmowych plakatów z górskim motywem. Szczególnie zachęcam do wieszania ich w pokojach dziecięcych i nad malutkimi łóżeczkami Waszych bobasów. 
Dlaczego?
Ponieważ im wcześniej zaczniecie indoktrynację, tym szybciej wychowacie sobie zakochanego w górach człowieka, który będzie Wam towarzyszył na szlaku. Wystarczy kilka lat delikatnej propagandy w domu, pierwsze wakacje spędzane u podnóża tego czy innego Beskidu, jakiś plecaczek z napisem "Mount Everest", jakiś pluszowy świstak, górska komoda, góralskie krzesło, plastikowa ciupaga, oscypek co niedzielę i kto wie... może za dwadzieścia lat ten człowiek będzie dźwigał Wasze kanapki w plecaku. Albo nawet lepiej: będzie ciągnął wasze ledwo żywe zwłoki do schroniska. 
Nie zmarnujcie swojej szansy!
Niestety, robiąc rachunek sumienia stwierdzam, że mam zdecydowanie za mało podprogowych i nadprogowych górskich przekazów w domu. Właściwie mam tylko dwa: ten kącik czytelniczy i tę skrzynię DIY. Bardzo żałuję, postanawiam poprawę i lecę drukować. 
Aha, jeśli macie to szczęście, że mieszkacie w górach, to darujcie sobie plakaty. Po prostu odsłońcie okno. I wiedzcie, że Wam zazdroszczę.
Kliknięcie w obrazek odeśle Was do źródła

Najpierw moje "dzieło" stworzone ze zdjęcia amerykańskiego fotografa, Ansela Adamsa:
/via/
Poniżej mój ulubiony plakat znaleziony w sieci:
[Projekt: Teri Muncey via The Lovely Drawer]


I cała reszta:
[Projekt: Brooke Ulrich via All Things Thrifty]

[PD - public domain image via]


[Projekt: Milli-Jane via Poolga]


[Projekt: Ricky Meehan via Poolga][via Oh So Lovely]
To jak, wieszamy?