10.02.2016

plakaty do pobrania: góry

Przynoszę Wam dzisiaj kilka linków do darmowych plakatów z górskim motywem. Szczególnie zachęcam do wieszania ich w pokojach dziecięcych i nad malutkimi łóżeczkami Waszych bobasów.
 
Dlaczego?

Ponieważ im wcześniej zaczniecie indoktrynację, tym szybciej wychowacie sobie zakochanego w górach człowieka, który będzie Wam towarzyszył na szlaku. Wystarczy kilka lat delikatnej propagandy w domu, pierwsze wakacje spędzane u podnóża tego czy innego Beskidu, jakiś plecaczek z napisem "Mount Everest", jakiś pluszowy świstak, górska komoda, góralskie krzesło, plastikowa ciupaga, oscypek co niedzielę i kto wie... może za dwadzieścia lat ten człowiek będzie dźwigał Wasze kanapki w plecaku. Albo nawet lepiej: będzie ciągnął wasze ledwo żywe zwłoki do schroniska.
Nie zmarnujcie swojej szansy!

Niestety, robiąc rachunek sumienia stwierdzam, że mam zdecydowanie za mało podprogowych i nadprogowych górskich przekazów w domu. Właściwie mam tylko dwa: ten kącik czytelniczy i tę skrzynię DIY. Bardzo żałuję, postanawiam poprawę i lecę drukować.

Aha, jeśli macie to szczęście, że mieszkacie w górach, to darujcie sobie plakaty. Po prostu odsłońcie okno. I wiedzcie, że Wam zazdroszczę.

Aby pobrać plakat - kliknijcie w zdjęcie.
[Projekt: Piąty Pokój via Ansel Adams archives]


[Projekt: Teri Muncey via The Lovely Drawer]


[Domena Publiczna - Wikimedia Commons]

[Projekt: Lena via Packmahome]
See America Welcome to Montana /
[Domena Publiczna - Library of Congress]


[Domena Publiczna - Library of Congress]


[Domena Publiczna - Library of Congress]


[Projekt: Milli-Jane via Poolga]


[Projekt: Ricky Meehan via Poolga]


Dobrym pomysłem jest też wydrukowanie wysokiej jakości zdjęcia i oprawienie go na jeden z tych sposobów. Darmowe zdjęcia znajdziecie na przykład TUTAJ - poniżej tylko kilka przykładów.

snowy mountain
mountains under white mist at daytime
gray mountain covered in fog during daytime
reflection photography of mountains
grayscale photograph of mountain during daytime

To jak, wieszamy?KOCHASZ GÓRY NIE TYLKO NA PAPIERZE? POBIERZ KGZ: